Адреса: просп. Ю. Гагаріна, 27,
м. Київ, Україна, 02094
Телефон: 380(44)292-0134
Факс: 380(44)296-7115
E-mail: office@ukrbook.net
URL: http://www.ukrbook.net

Державна наукова установа "Книжкова палата України імені Івана Федорова" упроваджує УДК.

Спільно з Харківським обласним відділенням (філії) ВГО "Українська бібліотечна асоціація" (УБА) 2 та 3 квітня 2019 р. завідувач відділу класифікаційних систем Книжкової палати України Валентина Муравйова виступила із доповідями у рамках науково-практичного семінару "Актуальні питання каталогізації у сучасних умовах" та надала консультації для фахівців наукових бібліотек, бібліотек вищих навчальних закладів. Були розкриті актуальні теми: "Впровадження УДК в практику роботи  наукових та публічних бібліотек", "Складні випадки індексування ресурсів за УДК", "Складні випадки індексування  ресурсів за УДК: відповіді на запитання".

 У Публічній бібліотеці імені Лесі Українки (м. Київ) 3 квітня пройшов семінар-практикум "Універсальна десяткова класифікація: від теорії до практики". Старший науковий співробітник відділу класифікаційних систем Книжкової палати України  Вікторія Солодовнік розповіла про впровадження УДК у практику роботи публічних бібліотек та перспективи її розвитку в Україні.

9 квітня на запрошення бібліотеки Університету "Україна" працівники Книжкової палати України взяли участь у семінарі "Бібліотечно-інформаційне забезпечення користувачів в інклюзивному середовищі закладів вищої освіти". Завідувач відділу класифікаційних систем Валентина Муравйова ознайомила бібліотечних фахівців із практичними напрацюваннями щодо систематизації документів із використанням таблиць УДК.

Книжкова палата України спільно з Українською бібліотечною асоціацією та Головним тренінговим центром для бібліотекарів УБА організувала з 15 по 17 квітня навчальний семінар "Впровадження УДК в практику роботи наукових та публічних бібліотек".

У Книжковій палаті України 23 квітня проведено науково-практичний семінар з питань упровадження УДК для мережі сільськогосподарських бібліотек.

У ході семінарів слухачі активно залучалися до роботи, обмінювалися досвідом та отримали багато корисної інформації, яка допоможе їм у подальшій роботі із практичноговпровадження УДК.

Презентації із питань впровадження УДК в Україні розміщено на сторінці "Бібліотекарю" у підрубриці "Семінари та конференції з УДК в Україні".